Premtimi i modeles, 16 orë seks me sulmuesin rus

Një pornostare ruse ka menduar të stimulojë sulmuesin e ekipit të Kombëtares ruse, Aleksandr Kokorin.

Ajo ka premtuar të bëjë 16 orë seks me të, në rast se ai shënon dy gola në ndeshjen e radhës kundër Uellsit.

Rusia ka vetëm një pikë dhe për të kualifikuar duhet të fitojë me patjetër ndaj Uellsit.

Dhe, për këtë arsye pornostarja Alina Eremenko, e njohur me pseudonimin Hennesy, ka vendosur të stimulojë sulmuesin e ekipit të saj.