Prezantuesja më e nxehtë e motit ‘çmend’ në bikini

Ka disa javë që nëpër rrjetet sociale dhe mediat rozë online ka zënë vend lajmi për një prezantuese “të nxehtë” moti në Meksikë dhe vetë prezantuesja provoi se përse.

Yanet Garcia, 25 vjeç, ka vendosur të shkëputet nga ekrani dhe të zbresë vetë në terren për të rritur edhe më shumë temperaturat në plazhet meksikane.

Bukuroshja postoi një seri fotosh me bikini shumëngjyrëshe nga pushimet e veta dhe lajmi i keq për djemtë është se bashkë me to ka prezantuar edhe të dashurin.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=ehXrT8XWOMA]