Modelja Joanna Krupa pozon nudo për ‘sfidën e manekinit’

 VIDEO-FOTO/ Modelja Joanna Krupa pozon nudo për ‘sfidën e manekinit’

Modelja Joanna Krupa  nuk i ka rezistuar sfidës së fundit të bërë hit në internet, asaj të manekinit. Ajo i ka hequr të gjitha dhe ka pozuar nudo buzë një dritareje, duke treguar trupin e saj, ndërsa në duar mban një revistë.

Sfida e Manekinit i ka marrosur të gjithë në rrjetet sociale. Njerëzit pretendojnë se janë manekinë dhe qëndrojnë të ngrirë para kamerës.

Në videon e saj, modelja 37 vjeçare tregon barkun e saj të sheshtë, dhe këmbët e skalitura, teksa qëndron e shtrirë në një shtrat pranë dritares.

http://www.dailymail.co.uk/embed/video/1365555.html

Image

Image