Biondja e ‘Victoria’s Secret’ zhvishet në kopertinën e ‘Vogue’

Për të nuk është një gjë e re të ekspozojë trupin, në rolin e saj si modele e Victoria’s Secret.

Dhe Stella Maxwell ka pozuar nudo në kopertinë  e VOGUE Brazil për numrin e fundit të revistës së famshme.

Modelja e njohur 26-vjeçare, e cila prej 5 muajsh është e lidhur me aktoren Kristen Stewart, ka ekspozuar format perfekte ‘e veshur’ vetëm me lëkurën e saj, teksa mbulon me duar pjesët intime.