Zhvishet moderatorja shqiptare, shfaqet duke peshkuar

Shfaqet gjithmonë perfekte dhe asnjëherë nuk e tepron me veshjen. Prandaj kjo mund të jetë hera e parë që do e shihni të pa kuruar, buzë detit duke peshkuar me të brendshme pasi ajo rrallë poston foto të tilla. Por edhe kur poston tërheq shumë vëmendje.

Elita Rudi është një ndër moderatoret më të bukura kosovare, por bukuroshja ditën e sotme ka lënë pak orë televizionin dhe programin që drejton për t’u relaksuar.

Në foton e postuar në Instagram Elita shfaqet super seksi me të brendshme teksa ka hedhur grepin për të peshkuar. “Hera e parë që peshkoj”-shkruan moderatorja.