Marina Vjollca feston ditëlindjen

Vetëm para pak ditësh e pamë të veshur me fustan nusërie, ndërsa sot Marina Vjollca feston ditëlindjen.

Luana ishte e para që uroi motrën me një dedikim:

 

 

Nuk ka munguar as urimi i dashurisë nga Getoari. Reperi është bërë mjaft romantik kohët e fundit me dedikimet që i bën Marinës dhe i tillë duket edhe në këtë të fundit ku shkruan: “Urime ditëlindjen nusja ime, kemi me u plak bashkë!”

Nuk ka vonuar edhe përgjigja e Marinës në komente; “Dashuria ime ma mbush zemrën me gëzim! Të dua pafund” .