Rita Ora dhe Bebe Rexha takohen për herë të parë

 

Ka qenë  eventi i “Billboard Music Awards” që ka bërë bashkë për herë të parë dy këngëtaret me origjinë shqiptare Rita Ora dhe Bebe Rexha. Pa asnjë dozë xhelozie por me shumë dashuri dhe respekt për njëra-tjetrën, Bebe dhe Rita janë takuar së bashku në prapaskenë, madje kanë realizuar edhe fotografi. Ka qenë Bebe Rexha ajo e cila ka hedhur disa fotografi në llogarinë e saj personale në SnapChat, imazhe në të cilat ajo shfaqet në krah të Ritës.