Dani Alves e konfirmon: Me këtë skuadër do luaj sezonin e ardhshëm

Mbrojtësi i Juventusit, Dani Alves ka zyrtarizuar skuadrën e tij për sezonin e ardhshëm. Braziliani ka qetësuar tifozët në Torino pasi ka thënë se dëshiron të vazhdojë të ardhmen e tij me kampionët e Italisë.

“Dua të vazhdoj dhe në të ardhmen do të luftoj për këtë fanellë”, tha ai.