Shkëlqen Lotina Haziri në mbrëmjen e maturës

Në mediat rozë në vendin tonë është përfolur mjaft shumë vajza e madhe e Lutfi Hazirit, Kënga.

Por pas saj vajza e tij e dytë tani merr vëmendjen shumë më shumë.

Lotina e cila mbrëmë festoi mbrëmjen e maturës ka shkëlqyer e tëra me fustanin e saj të veçantë!

Dhe jo vetëm elegante në një fustan të mbrëmjes, ajo është parë në një fotografi gjysmë e zhveshur, në bikini, ku përmasat e saj janë vërtet bombastike.

 

Harrojeni vajzën e madhe të Lutfi Hazirit, kjo e dyta ju ‘çmend’ kur shfaqet në bikini (Foto)

Image may contain: 1 person, closeup

Image may contain: 1 person, closeup