Dua Lipa sjell këngën më të re “Lost In Your Light”, bashkëpunim me Miguel

Këngëtarja shiqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar ‘Lost in your Light’. Në projketin më të ri ajo vjen në bashkëpunim me këngëtarin e njohur amerikan, Miguel. Kënga është përsëri e njëjta rrym që shpesh jemi mësuar të shohim, RnB. Kjo është një këngë që i përket rrymës RnB, pothuajse e njëjtë me rrymat që sjell shpesh Dua për tregun amerikan. Ajo është shfaqur e thjeshtë, me grim të lehtë dhe me veshje të vecantë ndërsa e kërcen e këndon në ajër.