Dorëheqja e Kreshnik Spahiut, plas humori në rrjet

Pasi Kreshnik Spahiu deklaroi mbrëmë dorëheqjen nga politika aktive dhe posti i kryetarit të Aleancës Kuq e Zi, duke qenë se Lulzim Basha nuk e futi në listat e PD-së, në rrjetet sociale ka shpërthyer humori. Meme të shumta dhe video-montazhe janë postuar në faqe të ndryshme. Një prej tyre është edhe kjo video më poshtë.