Cozmanit i përmendin Tunën, reagimi i tij do t’ju lërë pa fjalë (FOTO)

U bë tashmë më shumë se një vit që Tuna dhe Cozman i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, por edhe pas ndarjes, edhe pse Tuna u bë nënë e Cozman vazhdon jetën e tij, të dy vazhdojnë të përfliten.

Ditën e sotme reperi ishte live në Instagram duke komunikuar me fansat e tij. E teksa dukej i buzëqeshur, kur një fans e pyeti për Tunën, Cozman ndryshoi çehrje.

“Ku e ke Tunën”, e pyeti fansi ndërsa reperi nuk i ktheu fare përgjigje, por mbajti edhe pak kohë hapur videon live dhe më pas e mbylli.