Oops! Rashel harron që ka kamera përballë, ngre këmbën dhe tregon më shumë se ç’duhet (FOTO)

Rasheli është padyshim një nga vajzat më seksi të ekranit shqiptar dhe bie gjithmonë në sy teksa shoqëron Ermal Mamaqin në emisionin e tij “Xing me Ermalin”. Por këtë puntatë asaj i ndodhi diçka e pakëndshme.

Teksa po komentonte me Ermalin fotot e dërguara nga fansat, Rasheli harroi që përballë kishte kamerat dhe zbuloi padashur pak më shumë se ç’duhej.

Edhe pse ajo u mundua të mbulohet më pas, kamerave nuk u shpëtoi ai moment.