Vajza e Sabianit i futet muzikës, nuk do ta besoni me kë reper do bashkëpunojë (FOTO)

Sabiani është një ndër këngëtarët më të dashur shqiptar. Falë Sabianit, edhe vajza e tij ka fituar një popullaritet të madh. Keisi Medini është modele, por së shpejti do i futet muzikës si i ati.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Sabiani. Ai dhe Keisi ndodheshin dje në lokalin e ri që Noizy ka hapur në Durrës. E duket se aty ka lindur edhe ideja që Keisi të sjellë një bashkëpunim me reperin.

“Keisi i bashkohet OTR”, shkruan Sabiani. Ndërsa Keisi në foton e postuar në profilin e saj shkruan “Prisni”.

Bashkëpunimi i Noizyt me Keisin duket shumë interesant. Na mbetet vetëm të presim publikimin e këngës.