Jeta e Anxhelina Hadërgjonaj, mes Hollivudit dhe striptisteve

Alkol dhe striptizëm! Kështu ka kaluar nata e mbrëmshme për këngëtaren shqiptare që jeton në mes të Holliwoodit. Lindi Në Amerikë Më 2 dhjetor 1992 është një ndër këngëtaret më të njohurat shqiptare është vajza e këngëtarës Alberie Hadergjonaj Anxhelina është vajza e nje personazhi shume te njohur, qe dashur pa dashur ka pasur çfare te fitoje nga gjenet e se emes, e po ashtu edhe jeta e saj artistike. Behet fjale per Alberie Hadergjonaj, kengetarja nga Kosova qe karrieren e saj e ka ndertuar me se shumti ne Shqipëri, tashme po stervit prane krahut te saj, Anxhelinen, te bijen e cila sapo ka mbushur 18 vjeç. “Qe e vogel kam adhuruar mamin. Gjithmone kam dashur te behem kengetare. Muziken e kam shume pasion”, shprehet Anxhelina.