Bebe Rexha i merr Marion, grimierin shqiptar Kim Kardashianit

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare Bebe Rexha deri më sot nuk e ka lidhur asgjë me yllin e reality show Kim Kardashian, por mesa duket edhe këngëtarja shqiptare  grimohet nga grimier shqiptar i Kardashian, Mario.

Ka qenë vetë Bebe e cila mbrëmjen e kaluar postoi një video dhe ku spikati komenti i Marios i cili e pyeste se ku po shkonte. “Po vij për tek ti”, ia kthen Bebe.

Kohë më parë Kim postoi një video bashkë me Marion ku ajo fliste shqip duke thënë ” Sa bukur Mario”.