Zbulohet i dashuri i moderatores së Digitalb

Moderatorja e Digitalb, prej disa disa ditësh na ka treguar se po i kalon pushimet në Spanjë. Ajo ka pozuar pranë plazheve dhe pishinave luksoze me bikini dhe veshje plot ngjyra duke ju përshtatur këtij destinacioni fantastik pushimesh.

Kush e shqëron moderatoren? Sot ajo na ka treguar se është në një lidhje dhe na ka prezantuar me të dashurin e saj!

Të dy bashkë, kanë pozuar teksa freskohen në pishinë, në këtë fundvere! Ndërkohë që çifti shijon pushimet në Spanjë, presim që Jona të na zbulojë më shumë mbi identitetin e tij!