Benzi luksoz përfundon në kanal në Rrugën e Kombit

Një aksident i frikshëm ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të diele në Rrugën e Kombit. Një automjet tip Benz ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal. Për fatë të mirë nuk ka të lënduar. Fotot i ka postuar në rrjetet sociale fotografi Feliks Bilani.