Të gjitha golat e të mërkurës në Ligën e Kampionëve (Video)

Liga e Kampionëve filloi dhe të mërkurën u zhvilluan duele interesante me plot gola.

Liverpooli barazoi në shtëpi ndaj Sevillas duke nisur keq kampanjën në Ligën e Kampionëve.

Reali fitoi pa probleme ndaj APOEL-it me dy gola të Cristianos.

Napoli u shokua nga Shakhtari, kurse Maribori ndali Spartakun në Slloveni.

Tottenhami mposhti Dortmundin pa probleme në Londër.

Më poshtë të gjitha golat e të mërkurës mbrëma në Ligën e Kampionëve.