Joana Grabolli, rrëfimi i panjohur për jetën intime

Joana Grabolli, Miss World Albania 2017, është bërë pjesë e emisionit “Jo vetëm modë” këtë të shtunë. Gjatë një interviste të shkurtër, Joana zbuloi më shumë detaje nga jeta e saj. Ajo është 20 vjec dhe studion për stomatologji. Ndryshe nga misset klasike Joana ka forma seksi. Kurora në kokë ka qenë gjithmonë ëndrra e saj. Përveç sportit dhe muzikës tthotë se i pëlqen të shkruaj.
20-vjecarja ka treguar se mezi po pret të përfaqësojë Shqipërinë në konkursin e dytë më të madh të bukurisë në botë “Miss World” që do të mbahet në tetor në Kinë.
Pa e fshehur, ajo tregoi se ka kryer një operacion plastik në fytyrë dhe se është pro tyre. Ndërsa për preferencat e meshkujve, Joana rrëfen se i pëlqejnë meshkujt posesivë edhe në fizik, edhe në karakter. “Mua më pëlqejnë meshkujt posesivë edhe në fizik edhe në karakter” – thotë ajo duke qeshur. Ndërsa e pyetur për çmendurinë e saj më të madhe, Joana thotë se para disa kohësh, ka tentuar të udhëtojë pa pasaportë, por u kthye dhe mori pasaportën.

——

Joana Grabolli was crowned Miss World Albania 2017 on Saturday 29th July. She will represent her country at Miss World 2017.
The 20 year old hails from Fier, Albania and beat 18 other contestants who were vying for the title at the National Final.

Fotografia e Albanian Girls Are Gorgeous