Bebe Rexha shpreh dhimbjen e saj për viktimat e Las Vegas

Këngëtarja me origjinë shqiptare e me famë botërore, Bebe Rexha, është lutur për viktimat e Las Vegasit. Vajza e hiteve të shumta, ka shprehur ndjeshmërinë e saj mbi ngjarjen e ndodhur mbrëmë në Las Vegas në koncertin ku u vranë rreth 50 persona dhe më shumë se 400 të tjerë u plagosën.

Në një foto të publikuar në profilin e saj në Instagram ajo u shpreh: “O Zot, të lutem ndihmoji ata që po vuajnë në këto momente. Të lutem drejtoi ata dhe jepi forcë për të vazhduar. Amen”.