Rita Ora shan shqip në dialektin gegnisht

​Para dy vjetësh këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora, ka publikuar versionin më të ri të këngës “Body on me”, në bashkëpunim me Chris Brown. Ajo ishte e ftuar në njërin prej emisioneve të The Cruz Show të Power 106 FM, ku në një moment iu ka kërkuar që të flasë pak më ndryshe dhe ajo zgjodhi pikërisht shqipen, raporton Indeksonline. Mënyra e të shprehurit e Ritës, ishte shumë e veçantë sa që i bëri të qeshë që të gjithë.