Anastasia Kvitko befason fansat në Instagram

Falë yjeve botërore si Kim Kardashian dhe Nicki Minaj, viti 2015 u bë viti ku mediat e huaja dhe vendore u mbushën me femra seksi. Njihuni me modelen ruse, Anastasia Kvitko, e cila është bërë shumë e njohur në Instagram për linjat e saj trupore.

Image result for Anastasia Kvitko

Image result for Anastasia Kvitko

Image result for Anastasia Kvitko

Image result for Anastasia Kvitko