Edhe Klaudia Pepa ka dilemat e saj

Balerina e njohur, Klaudia Pepa që po zhvillon karrierën e saj në Itali ka marrë vëmendjen e të gjithëve gjatë kësaj kohe. Ajo vazhdon të publikojë fotografi provokuese në rrjetin social, Instagram ku nxjerr në pah linjat e saj të mira dhe jetën që bën jashtë vendit. Së fundmi ka treguar se është në dilemë. E shtrirë në mes të ‘dhuratave’ nga firma të njohura, duket se ajo nuk e di se cfarë duhet të veshë. “Unë nuk mund të zgjedh asgjë. Për fat të keq kam mbetur kështu” – shkruajti balerina. Ndërkohë qëndron e veshur me një këmishë gjumi të zezë në mes të të gjithave. Ajo dhe ish-bashkëshorti i saj, Albi Nako kanë qenë çifti më i përfolur gjatë kësaj kohe për marrëdhëniet dhe deklaratat që japin për njëri-tjetrin.