Modelja shqiptare Iris Shala, ndër më të preferuarat në botë

  

Modelja 22 -vjeçare nga Prishtina, Iris Shala, që jeton në Graz, është një nga më të njohurat në Austri.

Ajo jo rrallë herë poston foto shumë artistike dhe tepër seksi

Në çdo paraqitje bukuroshja i çmend të gjithë me format e saj trupore.

Shikoni më poshtë disa nga fotografitë më të “nxehta” të bukuroshes, që shquhet për trupin, e sidomos për gjoksin e saj superseksi.

Fotografia e Iris Shala

Fotografia e Iris Shala

Fotografia e Iris Shala

Fotografia e Iris Shala

Fotografia e Iris Shala