Vlora Çitaku feston përvjetorin e ditëlindjes

Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku ka kremtuar sot ditëlindjen e saj.

Çitaku mbushi sot 37 vjet, teksa me dukjen dhe fizikun që ka, ajo nuk tregon fare për këtë moshë. Vlora është mjaft aktive dhe e ndjekur edhe në rrjetet sociale, në të cilat mori urime të shumta sot nga miqtë, kolegët e familjarët e saj.

Ambasadorja Çitaku mbushi sot 37 vite, por duket shumë më e re. Burimi i fotos: InstaStory

Në një ditë si kjo, për ambasadoren nuk munguan as dhuratat.

Ajo është fanse e zjarrtë e serialit të famshëm “Game of Thrones”, teksa miqtë e saj kishin vendosur t’i bëjnë një dhuratë të veçantë që lidhet pikërisht me këtë serial.