Xhesika Ndoj provokon Instagramin

Xhesika Ndoj ka realizuar disa këngë e videoklipe, por ajo më tepër njihet për pamjen e saj, daljet publike, jetën personale dhe deklaratat e bujshme që bën në media. Pavarësisht gjithë atyre që e mbështesin dhe atyre që  e kritikojnë, Xhesika konsiderohet një vajzë shumë seksi dhe simpatike në showbizin shqiptar. Ajo së fundmi ka publikuar në Instagram një fotografi ku shfaqet tejet seksi. Ajo shfaqet pothuajse gjysëm e zhveshur duke vënë në pah gjoksin e saj. Kjo nuk është hera e parë që ajo “trondit” rrjetet sociale me foto provokuese.