Enca i nxjerr të gjitha në Instagram

Prej kohës që është bërë pjesë e showbiz-it, këngëtarja Enca Haxhia ka treguar se është krenare që është një vajzë e kolme. Këtë gjë ajo nuk ka ngurruar që herë pas here ta tregojë përmes foto dhe videove të postuara në rrjetet e saj sociale. Në imazhet e reja këngëtarja me siguri i ka lënë me gojë hapur ndjekësit e saj, pasi shihet vetëm me sutjena duke kënduar këngën e saj të re të cilën nuk e ka zbuluar ende, ndërkohë që kamerën e fokuson në pjesën e dekoltesë. Ndërsa në një tjetër postim Enca ul pantallonat duke treguar edhe të brendshmet. “Jo masa 0, por sërish masa seksi”, shkruan këngëtarja në postimin provokues. Enca është vërtet pa komplekse e cila duket mjaft e kënaqur me linjat e saj, ku një pjesë të famës përveç zërit, e fitoi edhe prej tyre.