Marina Fara, foto provokuese në Instagram

Marina Fara është shumë aktive në rrjetet sociale.Vajza e këngëtares së njohur Eli Fara, poston gjithmonë në Instagram foto ku tregon format dhe asetet e saj. Këtë herë Marina ka postuar foto ku tregon të pasmet e saj bombastike.