Shqiptarja.com: Durim Keci edhe në çadrën e PD

I ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Opinion” në Tv Klan, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar disa foto ku pohonte se Rama kishte një foto ku të gjithë pjestarët e saj kishin gjithsecili lidhje me krimin.

Ndër to publikoi dhe një foto të Durim Kecit me deputetin Blendi Klosi, I cili pak ditë më parë është arrestuar nga policia me qëllim ekstradimin e tij në Itali.

Detaje të reja për Kecin zbuluan një foto se ai ka qenë pjesëmarrës në çadrën e ngritur nga PD-ja.