Miss Kosova 2006, ja si duket në 2018

Ishte miss Kosova në vitin 2006, por që ende me pamjen e saj duket sikurse miss. Besa Gashi njëra ndër femrat tona që shquhet për bukurinë natyrale që e ka, sot ka hedh një foto në instagram, ku shihet e grimuar dhe me një frizurë të thjesht por që duket shumë bukur. Ani pse kanë kaluar shumë vite që nga koha kur ajo ishte miss Kosova, Besa edhe sot e kësaj dite duket tamam si miss, shkruan “Kosovarja”. Besa është e martuar me Albert Krasniqin dhe çifti janë prindër të një vajze të bukur, e cila ka të trashëguar pamjen e prindërve të saj.