+18/Kap në flagrancë burrin me motrën binjake, i lë lakuriq në mes të qytetit

Gruaja kineze tregon se deri ku arrin hakmarrja për tradhëtinë. Ajo ka kapur “mat” burrin me motrën e saj binjake dhe për këtë i ka lënë ata lakuriq në parkingun e mbushur plot me njerëz. Ting Su një 29-vjeçare kishte kohë që dyshonte, që burri po e tradhtonte dhe teksa i ka kapur të dy, motrën binjake dhe bashkëshortin, në një parking në qytetin Sizhou në Kinë. Ajo kishte lokalizuar burrin e saj përmes një aplikacioni në telefon dhe përveç tij në veturë, kishte gjetur edhe motrën e saj.