Rihanna shfaqet në krah të Shkodran Mustafit

Loja e mirë që Arsenal sonte ka zhvilluar ia ka vlejtur, pasi për këtë klub në “Emirates Stadium” kishte ardhur një tifoze e veçantë. Këngëtarja me famë botërore, Rihanna ka zgjedhur që pas fitores së Arsenalit 5-1, të jetë në krahët e shqiptarit Shkodran Mustafi. Gëzimin e fitores dhe gëzimin e përkrahjes nga Rihanna, Mustafi e ka ndarë në rrjetet sociale me ndjekësit e tij.