Jehona Dreshaj me mbi 77 mijë ndjekës në Instagram

Motrat Dreshaj duket se janë duke punuar fort për të mbërritur drejt suksesit, e teksa Afërdita Dreshajn e kemi parë dhe në krahët e Leonardo di Caprios, motra e saj e vogël, Jehona Dreshaj është duke shfrytëzuar Instagramin për të mbërritur tek fama.

Ajo mund të cilësohet tashmë si një VIP Instagrami, ku numëron mbi 77 mijë ndjekës, ndërsa nuk mungojnë fotot e nxehta e provokuese që vajza e re në moshë publikon herë pas herë për të mbajtur të lidhur pas vetes, por edhe të ingranuar ndjekësit.