Reagon modelja Megi Ndokaj pas thashethemeve ne portale

Mediat raportuan se Hysenbelliu ka pushuar në një hotel në Majemi dhe u ngritën supozimet se ishte së bashku me modelen shqiptare Megi Ndokaj pasi postimet e të dyve në rrjetet sociale korrespondonin se ishin në të njëjta ambiente.

Së fundmi në një rrëfim ekzlusiv për In TV, modelja 21 vjeçare Megi Ndoj ka konfirmuar se ajo ndodhej në një ekspozitë në Majemi dhe se nuk kishte kurrfarë lidhje me biznesmenin Hysenbelliu.

Përsa i përket faktit që postimet e të dyve korrespondonin bukuroshja Megi është shprehur se ajo është thjesht një rastësi që mund të jetë komentuar ashtu si u përfol për ti dhënë një ngjyrim tjetër ngjarjes.