Vajza bukuroshe që fotografon çdo ditë Edi Ramën

Kryeministri Edi Rama njihet si politikani më me stil jo vetëm në Shqipëri por edhe jashtë vendit. Nëse kujtoni të gjithëve ju bëri përshtypja veshja e kryeminstrit shqiptar me kostum dhe atlete,  në një takim të rëndësishëm ku merrnin pjesë edhe shumë nga liderët botëror. Por sigurisht që për imazhin e tij, ka një staf që kujdeset, midis tyre edhe fotografë që e shoqërojnë nëpër aktivitete të ndryshme. Ajo quhet Boralda Minaj, një vajzë e re mjaft simpatike.