Rita Ora, superseksi

 

Ajo është një kameleon i stilit që mund të bëjë eksperimente me veshjen sa hap e mbyll sytë.

Dhe Rita Ora dukej në çdo pëllëmbë një bombë bjonde derisa po luante rolin e saj të ri në filmin e ri ‘Wonderwell’, në Romë të Italisë, të shtunën, shkruan Daily Mail, përcjell Bota Sot.

Këngëtarja 26-vjeçare ekspozoi figurën e saj seksi dhe belin e hollë me një mini-fustan të zi, të mbuluar me qime.

Një rrip në mes vetëm sa ia nxirrte në pah format e saj perfekte.

Pamjen e saj prej ylli, këngëtarja shqiptare e kishte kompletuar e çizme të gjata ngjyrë të zezë dhe një palë dorëza të po së njëjtës ngjyrë./BS/

Image