Artenisa Kola fitoi titullin ‘MISS PRESS PRINCESS’ në ‘MISS CONTINENTS 2017’

Në Bodrum të Turqisë është mbajtur para pak kohe nata gjysmëfinale e garës së bukurisë ‘MİSS 7 CONTINENTS 2017’.

Bukuroshja shqiptare Artenisa Kola nga Lezha, e fitoi titullin MISS PRESS PRINCESS. Artenisa Kola ishte në qendër të vëmendjes se medıave turke dhe është vlerësuar lartë paraqıtja e saj në program.

Menaxheri i saj Shpejtım Zejneli, është shprehur  ı gëzuar me suksesin e saj dhe i uron suksese në veprimtari të tjera.

Image may contain: 1 person, standing