Xheni Çuni me ekspozitë fotografike në Gjermani

Anduena Stephan

Kënaqësi të jesh prezente në hapjen e një ekspozite shumë prestigjoze në ambientet e PwC Düsseldorf, por krenari kur një nga 6 artistet është Xheni Çuni! Mis Fotozhenia dhe Mis Gjenia Fotografe prezantoi në këtë ekspozitë 9 punime shumë të arrira në fotografi, ku ndiheshin tonet jo vetëm mesdhetare, por dhe ato të bregdetit të mrekullueshem Adriatik. Pak Seman, pak jetë idilike, shumë karaktere të brishta njerëzore… fotot e Xhenit janë të mrekullueshme. Suksese e dashur, Xheni! Weiter so!

Jeni kurioz te shikoni kete ekspozite te vecante? IDEAL do te organizoje se shpejti nje vizite ne te. Nese jeni te interesuar, nisni mail info@i-de-al.org.

Image may contain: 3 people, people smiling, people standing and indoor