Pas lajmit për ndarjen nga bashkëshorti, reagon për herë të parë Jonida Maliqi

Jonida Maliqi ka reaguar për herë të parë, pas lajmit që ndarjen nga burri i saj.

“Kur nuk ka asgjë për të thënë, ngrini kokën lart, buzëqeshni dhe largohuni”, shkruan Jonida në Instagram teksa ka publikuar dhe një foto të saj.

Sjellim në vëmendje që këngëtarja është ndarë nga burri i saj pas një lidhje  17-vjeçare me biznesmenin Gent Prizreni. Ata te dy kanë një djalë që quhet Dan. I shoqi i saj, Gent Prizreni është një nga biznesmenët më të njohur në Shqipëri.