Modelja shqiptare Tika Camaj ju lë pa fjalë

Modelja shqiptare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Tika Camaj ka treguar më shumë se duhet në një fotografi që ka postuar në rrjetet sociale. Ajo ka një bukuri natyrale dhe është për momentin një nga femrat më të kërkuara në botën e modelimit dhe të artit. E bukur, e zgjuar, me pamje tejet befasuese, modelja shpërndan mirësi dhe dashuri në të gjitha mjediset artistike dhe jo vetëm.

Hot

Image result for tika camaj