Tmerrohet United, ja sa do të mungojë Pogba

Fitorja prej 3-0 ndaj Baselit në Ligën e Kampionëve i ka kushtuar shtrenjt Manchester United.

Mesfushori francez Poul Pogba pësoi një lëndim muskulor i cili e detyroi t’a lëshojë fushën dhe trajneri Jose Mourinho pret një munges prej disa javëve.

“Lëndimet muskulare nuk tejkalohen lehtë. Nga përvoja që unë kam, Pogba mund të mbetet jashtë për disa javë.”, theksoi Mourinho