Trondit këngëtarja Shala/Publikon foto me deputetin e martuar shqiptar: Jam e dashura e tij

Këngëtarja shqiptare që jeton në Gjermani ka postuar foto me një deputet në profilin e saj në instagram teksa pretendon se ka një lidhje dashurie me të.

Bëhet fjalë për deputetin nga Kosova, Haxhi Shala. Ai po përflitet sikur është duke mbajtur dy lidhje dashurie në distancë, në Kosovë ka gruan dhe familjen e tij dhe në Gjermani ka të dashurën.

Angelina Shala, e cila me profesion është këngëtare dhe jeton në Gjermani ka postuar sot fotot me deputetin, i cili nga martesa e tij është baba i dy djemve.