Stilisti shqiptar publikon foto “të nxehta” me gruan e vet

U martua në një ceremoni private në Las Vegas dhe ka vendosur të “shkundë” rrjetin e fotot e nxehta në krah të bashkëshortes së tij. Fjala është për stilistin Valdrin Sahiti dhe gruan e tij Edita Ramadani me të cilën ka publikuar fotot post-dasmë dhe duhet thënë që janë vërtet imazhe “hot”. Çifti ka qenë në marrëdhënie disa vjeçare dhe vetëm këtë vjeshtë kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë në një resort luksoz në qytetin e dritave në SHBA.