Rikthehen sfilatat e “Victoria’s secret”

Shfaqja e Victoria’s Secret do të ndodhë shumë shpejt. Këtu ka gjithçka që ju duhet të dini rreth ngjarjes së këtij viti. Kur dhe ku ta shikoni: Të martë, 28 nëntor në orën 10:00. ET / PT në CBS. Vendodhja:  Shanghai, Kinë. Kjo shënon herën e parë që shfaqja e modës do të mbahet në këtë qytet.

Ëngjëjt e VS:

 1. Adriana Lima
 2. Alessandra Ambrosio
 3. Candice Swanepoel
 4. Elsa Hosk
 5. Jasmine Tookes
 6. Josephine Skriver
 7. Lais Ribeiro
 8. Lily Aldridge
 9. Martha Hunt
 10. Romee Strijd
 11. Sara Sampaio
 12. Stella Maxwell
 13. Taylor Hill
 14. Candice Swanepoel-ajo po kthehet pas lindjes vitin e kaluar.

Yjet e pasarelës që njihni:

 1. Bella Hadid dhe Gigi Hadid – kjo shënon VSFS të dytë të motave së bashku
 2. Karlie Kloss- kthehet pas një pushimi dy-vjeçar
 3. Devon Windsor
 4. Liu Wen
 5. Cindy Bruna
 6. Dillone
 7. Vanessa Moody
 8. Maria Borges
 9. Alanna Arrington
 10. Gjeorgjia Fowler
 11. Grace Elizabeth

hbz-gigi-bella-vsfs-backstage-1505959298.jpg

Modelet që do sfilojnë për herë të parë:

 1. Aiden Curtis
 2. Alecia Morais
 3. Alexina Graham
 4. Amilna Estevao
 5. Bruna Lirio
 6. Daria Khlystun
 7. Estelle Chen
 8. Frida Aasen
 9. Gizele Oliveira
 10. Grace Bol
 11. Julia Belyakova
 12. Mayowa Nicholas
 13. Nadine Leopold
 14. Roos Marijndekok
 15. Samille Bermannelli
 16. Vanessa Moody
 17. Victoria Lee

Kush nuk do sfilojë: Kendall Jenner (pasi ka kontratë me La Perla) dhe Behati Prinsloo (shtatzane për herë të dytë).